ЧАРАПЕ КРАЉА ПЕТРА
ЧАРАПЕ КРАЉА ПЕТРА
двојезично издање: српско-француски
превела Амалија Витезовић
друго издање
2008
16,5 x 24,5 цм
221 стр.
тврд повез
86-7549-716-5
Пуна цена:
880,00 ДИН

Цена на сајту:
836,00 ДИН + (трошкови доставе)

Цена за чланове клуба са попустом:
792,00 ДИН
+ (трошкови доставе)