ЗЛАТНИ ДАСИ
ЗЛАТНИ ДАСИ
приредили Миливој Ненин и Зорица Хаџић
прво издање
2008
12 x 18 цм
118 стр.
броширан повез
ћирилица
978-86-7549-944-2
Пуна цена:
330,00 ДИН

Цена на сајту:
280,50 ДИН + (трошкови доставе)

Цена за чланове клуба са попустом:
247,50 ДИН
+ (трошкови доставе)
и друге песме