ЈУГОСЛОВЕНИ И ИРСКА РЕВОЛУЦИЈА 1916–1923
ЈУГОСЛОВЕНИ И ИРСКА РЕВОЛУЦИЈА 1916–1923
прво издање
2009
16 х 24 цм
291 стр.
броширан повез
ћирилица
978-86-519-0266-9
Пуна цена:
990,00 ДИН

Цена на сајту:
841,50 ДИН + (трошкови доставе)


Књигу тренутно не можете наручити од нас.