ЈУСТИНИЈАНОВА ДИГЕСТА
ЈУСТИНИЈАНОВА ДИГЕСТА
друго издање
2003
13 x 20 цм
221 стр.
тврд повез
латиница
86-7549-330-4
Пуна цена:
495,00 ДИН

Цена на сајту:
420,75 ДИН + (трошкови доставе)


Књигу тренутно не можете наручити од нас.