Налазите се | Аутори - приредио Илија Симић
приредио Илија Симић
приредио Илија Симић
ЗБИРКА КРИВИЧНОПРАВНИХ ПРОПИСА
ЗБИРКА КРИВИЧНОПРАВНИХ ПРОПИСА
 '
друго издање
2007
16 x 24 цм
712 стр.
броширан повез
ћирилица
978-86-7549-690-8
Пуна цена:
1.100,00 ДИН

Цена на сајту:
935,00 ДИН + (трошкови доставе)

Књигу тренутно не можете наручити од нас.